Menu       Nowości muzyczne, listy przebojów...     REKLAMA
   Strona główna
   Aktualności muzyczne
   Nowości Muzyczne - Teledyski
   Nowości płytowe
   Listy przebojów
   Zdjęcia Piosenkarek / Tapety
   Wywiad z...
   Teksty piosenek
   Skórki do winampa
   Koncerty muzyczne
   Radia przez internet
   Programy muzyczne
   MP3 DOWNLOAD
   Informacje muzyczne
   Tapety na telefon
   Kontakt
  Polecamy

Awolnation - SailHey - TeksańskiSandra - Everlasting LoveHurt - Załoga GDe Mono - Znów Jesteś Ze MnąEdyta Bartosiewicz - TatuażEdyta Górniak - To Nie Tak Jak MyśliszBaccara - Yes Sir, I Can BoogieJames Arthur - ImpossiblePaul Mccartney - Hope Of Deliverance
  Partnerzy
Zupełnie darmowe super tapety na telefon - wchodzisz i ściągasz, bez rejestracji i logowania.


dzwonki na telefon


tapety na telefon


tapety na pulpit


tapety na telefon


Sposób na trądzik


Teksty piosenek
 

PROGRAMY MUZYCZNE

     BearShare 8.0 PL
Bearshare to funkcjonalny program do pobierania plików z Internetu. Jest to klient sieci Gnutella. Aplikacja umożliwia nam pobieranie plików muzycznych w formatach mp3, plików video w formacie MPEG, AVI, ASF, MOV oraz plików graficznych w formacie JPEG i GIF. Bearshare to aplikacja, której cechą charakterystyczną jest wbudowany skrypt odpowiadający za jeszcze szybsze pobieranie plików. Dzięki temu nowe mp3, filmy czy też obrazy znajdą się jeszcze szybciej na naszym dysku twardym. Ponadto Bearshare posiada wbudowany odtwarzacz plików multimedialnych. Bearshare to niewątpliwie jeden z najbardziej popularnych programów umożliwiających wymianę plików za pośrednictwem sieci p2p.     Real Player SP 1.1.3
Najnowsza wersja popularnego odtwarzacza Real Player firmy Real Networks do odbioru transmisji audio i wideo w czasie rzeczywistym (bez konieczności pobierania całych plików), poprzez Internet. Wykorzystywane przez program formaty RealAudio i RealVideo są najpopularniejszym sposobem transmitowania audycji radiowych i telewizyjnych w Internecie. Program umożliwia odtwarzanie i konwersję plików audio i video w wielu formatach, odtwarzanie płyt DVD, nagrywanie płyt CD-Audio bezpośrednio z odtwarzacza oraz posiada wbudowaną przeglądarkę stron WWW.
Rozszeżenia obsługiwane przez RealOne Player:
RM, RA, RAM, RT, RP, PNG, GIF, JPG, MP3, SWF, SMIL, SMI, WAV, AVI, MPG, AIFF, ASF, MID, MIDI, RMI, CDA, MES, MED, WMA, LQT, MIF.     Winamp 5.57 PL
Winamp to jeden z najpopularniejszych odtwarzaczy audio i video. Produkt autorstwa firmy Nullsoft cieszy się ogromną popularnością na całym świecie, o czym świadczą same pochlebne opinie. Ten ciekawy odtwarzacz pozwala nam na odtwarzanie dźwięków nadawanych przez radia internetowych oraz obrazów przez internetowe stacje telewizyjne. Dzięki Winampowi mamy także możliwość stworzenia playlist, czyli list utworów, które mają być w odpowiedniej kolejności odtwarzane. Odtwarzacz Winamp posiada pełną wersję polską co umożliwia łatwe korzystanie z wszystkich funkcji (a tych jest naprawdę sporo!). Najnowsze wersje tego oprogramowania posiadają bardzo ciekawe opcje takie jak: shoutcast radio, shoutcast tv, czy też mp3 of the day. Być może dla niektórych są to zbędne dodatki, jednakże ich wykonanie jest po prostu rewelacyjne. Wszystko ze sobą współgra, dzięki czemu Winamp nie jest żadnym obciążeniem dla naszego procesora. Winamp posiada bardzo dobre wsparcie dla usług internetowych. Prostota pobierania utworów czy też duża ilość skórek do pobrania z internetu sprawiają, że korzystanie z tego oprogramowania jest jeszcze przyjemniejsze. Winamp download dostępny jest na naszej stronie, wystarczy tylko kliknąć - pobierz, by rozpocząć ściąganie jednego z najlepszych odtwarzaczy dźwięku i obrazu(pierwotnie tylko dźwięku).


     Shazam
Shazam to program identyfikujący utwory muzyczne. Jeśli nie znasz tytułu i wykonawcy danej piosenki, Shazam może pomóc Ci to ustalić. Wystarczy odtworzyć fragment utworu do mikrofonu w telefonie. Shazam Encore analizuje spektrum dźwięku i porównuje próbkę ze swoją bardzo obszerną bazą utworów. Po chwili pojawia się tytuł oraz wykonawca, dodatkowo można się dowiedzieć z jakiego albumu pochodzi nagranie a nawet kupić go w serwisie Amazon. Miłośników klipów wideo ucieszą odnośniki do YouTube gdzie można obejrzeć teledysk do utworu. Jeśli chcesz ustalić tytuł i wykonawcę nieznanej piosenki, pobierz Shazam . Program pokazuje co to za utwór oraz oferuje odnośniki do klipów na YouTube. Program dostępny jest na telefony z systemem Symbian, Android jak i telefony obsługujące tylko Jave.
Shazam na telefony z Java

Shazam na telefony z Symbian

Shazam na telefony z Androidem     AnalogX Vocal Remover
Wtyczka do WinAmpa pozwalająca na wyciszenie wokalu w pliku MP3. Czemu by nie zmienić Twojego odtwarzacza w sprzęt do karaoke? Dodatkowo możesz wyciszyć lub wycinać inne ścieżki, co czyni tę wtyczkę użytecznym narzędziem do edycji.


     DEL MP3 Karaoke v4.5
Bardzo przyjemny odtwarzacz plików karaoke. Zadowoli każdego zwolennika tego typu rozrywki. Program posiada edytor słów, dzięki czemu możemy sami przypisywać danej melodii słowa. Program posiada także funkcję nagrywania, a co za tym idzie będziemy mogli odsłuchać nasze poczynania. Jeszcze jedną opcją jaką zaoferowano nam jest edycja okna wyświetlania tekstu, oraz różnorakie mniejsze opcje, jak np. kontrola tempa utworu.


     MP3 Wav Editor 2.20
MP3 Wav Editor 2.20 jest idealnym rozwiązaniem do edycji i masteringu dźwięku. Program zawiera wszystko, czego potrzebujesz do stworzenia wielkiego brzmiące nagrania audio i Płyt, w tym profesjonalnych narzędzi do nagrywania, edycji i analizy. Gold Wave Editor Pro interfejs użytkownika został zaprojektowany z szybkości, dokładności i łatwości użycia w umysł. Szeroki asortyment wysokiej jakości narzędzia i efekty dźwiękowe są zintegrowane w Gold Wave Editor Pro - w tym narzędzi do dynamicznego przetwarzania, wyrównawczy, liczne efekty takich jak echo, wzmocnienie, redukcji hałasu, reverb, chorus i flanger, jak również czas rozciąganiem i transpozycji kluczowych narzędzi. Nagrania zakłócone przez hałas, kliknięć buzować, obcinania lub niekompletne treści wysokiej częstotliwości może zostać przywrócona. Gold Wave Editor Pro jest jedną z kilku doskonałych produktów audio z GoldMedia stworzenia.


     MP3All Media Fixer
All Media Fixer to pomocne narzędzie umożliwiające naprawę uszkodzonych plików audio i video. Aplikacja radzi sobie z plikami, których nie da się otworzyć, konwertować, a także z tymi które nie zostały do końca pobrane z Internetu. Aplikacja obsługuje następujące formaty: WMA, WMV, ASF, WM, ASX, AVI, DIVX, XVID, Vob, RM, MP3, MP2, MP1, MPA, MPGA, MPG, MPEG, MPA, DAT, WAVE, Jpeg i BMP


  

  
 

Copyright by muzycznyserwis.pl 2022 All Rights reserved